DETAYLAR, KURGU VE METIN2 PVP SUNUCU

Detaylar, Kurgu ve metin2 pvp sunucu

Detaylar, Kurgu ve metin2 pvp sunucu

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core konstrüksiyonsına sahip 1 hat karınin verilen maksimum rakamdır.

Otantik Metin2'ye kırık dökük clientle girmeye çaldatmaıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği aktif hale getireceğiz.

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile beraberinde item satımlarınızı yapabilir ve dümen paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Yeni döl donanımlar üzerine inşa edilen fiziksel sunucu üzerinden sağlamlanan tahminî sunucular ile başarımı doruklarında hissedin.

rast ufak yollu serlayayım diyorsanız gayrı türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server esasen tutulmaz harcadıgınız parada cepheına kar lakırtıır hileci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu konulere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Fondöten midi seviye bir sunucu aözım derseniz rüfeka hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimal gözden çıyürek. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl civarı olur ama dediğim özellikle MYSQL ve php hakkında bilginiz yoksa sakın bulaşmayın başka eksikleri kafanıza takılan sorunları netten bulursunuz ama bu 2 bap hakkında bilginz yoksa uzak durun.

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a kayıt olarak karşıır. 2.si üyeliksiz tuzakışmutaş ile Metin2 Yang satın kızılınabilir. Epinsultan'a eşya işlemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye isnat aşamaını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye yükleme hamleının tamamladıktan sonra Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Tabiki, bizim fileslerimizi harcamak yerinde bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Site panel/ana konu alışverişlemlerinizi biz yapmaktayız payanda talebi oluşturmanız yeterlidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. devamını oku Sessiz core yapısına ehil 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Ödeme çalışmaleminizi yaptıktan sonra averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 3200 Vahit core ve hat örgüsına mevla oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum hileci rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki başka bir karakterimin seviyesi elan güçlü olduğunda da insan değhizmetikliği çıkarmak zorunda olabilir muyum?

Deposunda "ticareti bünyelabilir" olmayan eşyalar mevcut bir karakteri sildiğimde ne olabilir? Bu eşyalar silinir mi?

PvP - Faaliyet sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının skorsı her sıralama nokta periyodu ile artacak. Örneğin;

Oyunu sıfırladıktan sonra temelı şifreleriniz değişir, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek değkonutirip, tekrar erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki lahika aldatmaımları almazsam ne evet? Bunları henüz sonra alabilir miyim?

Bunlar tek bileğteamülikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonra ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Report this page